TÅGBANA , Märklin, inkl. vagnar, skenor och transformatorer, 1960/1970-tal.

2 Tranformatorer
Passagerartåg med ovala räls 3100
Tågbom 2B
Personvagn 4002
Godsvagn 4505
Tankvagn 4501
Öppen godsvagn 4503
3 stoppblock 7190
2 Elektromagnetiskt växelpar 5117, 5202
2 Växelpar för handomläggning 5121
Dubbel korsningsväxel 5128
Spårkors 5114
Avkopplingsskena 5112
2 Elektriska växlar
7 Raka spår
22 Böjda spår
Originalförpackningar medföljer de flesta delarna. L 7-20.

Konditionsrapport

Bruksslitage, lösa delar. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss