TÅGBANA , Märklin, inkl. vagnar, skenor och transformatorer, 1960/1970-tal.

2 Tranformatorer
Passagerartåg med ovala räls 3100
Tågbom 2B
Personvagn 4002
Godsvagn 4505
Tankvagn 4501
Öppen godsvagn 4503
3 stoppblock 7190
2 Elektromagnetiskt växelpar 5117, 5202
2 Växelpar för handomläggning 5121
Dubbel korsningsväxel 5128
Spårkors 5114
Avkopplingsskena 5112
2 Elektriska växlar
7 Raka spår
22 Böjda spår
Originalförpackningar medföljer de flesta delarna. L 7-20.

Bruksslitage, lösa delar. Ej funktionstestad.

Auction closed
250 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed