SERIETIDNINGAR, parti, bland annat Fantomen, Läderlappen och Stålmannen, 1950-talets andra hälft.

Vilda Västern ca 73 st 1953-1957
Prärie ca 38 st 1955-1957
Kongo Jim ca 5 st 1955
Serie Magasinet ca 59 st 1957-1959
Fantomen ca 15 st 1957-58
Tomahawk 1957-58 ca 6 st
Stålmannen ca 5 st 1958
Läderlappen 2st 1957-58
Kalle Anka ca 10 st 1954-58
Hacke Hackspett ca 10 st 1954
Mäster katten 2 st 1956-57
Cow Boy ca 4 st 1957-58

Slitage. Ej genomgångna. Säljs i befintligt skick.

Utropspris
2 000 SEK