KLÄNNING, Nina Ricci, 1970-tal.

Svart. Etikett märkt" NINA RICCI Colection Boutique PARIS-MEXICO". Längd ca 142, midjemått ca 70.

Slitage. Nederdel nopprig. Baksida med hål.

Utropspris
1 500 SEK