VÄSKA samt PLÅNBOK, Mulberry, 1980/90-tal.

Brunt läder. Väska med två fickor invändigt samt rutigt Mulberry tyg, märkt "Mullbery Company MADE IN ENGLAND". Justerbar axelrem. L ca 24, H ca 20, exklusive axelrem. Plånbok med tre invädiga fack samt fyra fack för kort. Märkt "Mulberry England". L 17, H 9,5.

Slitage, ställvis kraftigt. Axelrem med smärre skador samt kraftigt slitage.

Utropspris
2 500 SEK