HANDVÄSKA, Chanel.

HANDVÄSKA, Chanel.

Flap Bag. Quiltat lackläder, detaljer i gulmetall. Märkt "Chanel Paris" på låset samt stämplad made in France. Serienummer. L 25,5 h 17 d 7,5.

Bruksslitage.

Utropspris
700 EUR