Konst Grafik
31399
KOPPARSTICK, 2 st. 1700-tal. Bla efter Northcote.
Kopparstick, 2 st. 1700 tal. bla efter northcote

Bla motiv från Shakespeares "King Richard... 52 x 71 resp 43 x 57.

Slitage, nött, skador.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK