SKULPTURER, 3 st, bl a brons, orientaliska.

Skulptur föreställande man med hatt samt fågel och fisk i händerna, brons. Skulpturer, ett par, mytologiska djur, mässing. H ca 13-15.

Smärre skador. Sprickor. Pinne saknas. Slitage. Lagningar.

Utropspris
1 500 SEK