AXELVÄSKA, "Elgin Black", Mulberry. 2000-tal.

Svart läder, beslag av gulmetall. Invändigt, ficka med dragkedja. Serienummer 149255. 34 x 34 x 15. Kvitto medföljer.

Mindre slitage.

Utropspris
4 000 SEK