Olika modeller och besticktyper, bla "Olga", 6 matskedar resp teskedar av Carlberg i Eksjö, strösked, skedar, tårtspade, gafflar mm. Knivblad av rostfritt stål. L 10-22.
Slitage, knivarna med lagning mellan skaft och blad, några delar med graverade initialer.