PARTI NYSILVER, 6 delar, rokokostil resp empirestil, bla England, tidigt 1900-tal.

Kaffekanna, ett par ljusstakar, soppslev med svarvat träskaft, ett par båtformade saltkar med glasinsatser och saltskedar. H 3-24.

Smärre skador och slitage.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

439. James Rosenquist, "Where the Water Goes (monumental work)".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK