PARTI NYSILVER, 15 delar, bla AG Dufva, 1800-1900-tal.

Kaffekanna med gräddkanna och sockerskål. Serviettställ, karott, kastrull med handtag, bricka, såssnipa mm.

Slitage och repor.

Utropspris
1 500 SEK