RESVÄSKA, "Sirius", Louis Vuitton.

Monogramcanvas med detaljer, handtag och name tag i ljusare läder, samt detaljer i guldfärgad mässing. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" på name tagen, "LOUIS VUITTON" och "LV" på mässingen, invändigt "LOUIS VUITTON PARIS made in france" samt numrerad.
L 50, H 40, D 16.

Slitage.

Utropspris
450 EUR