BÄLTE, 2 st, Jil Sander och Yves Saint Laurent.

Jil Sander: Brunt läder samt rostbrun mocka, detaljer i gulmetall. Märkt "JIL SANDER" samt numrerad. L 73-85,5.

YSLt: Svart läder samt mörkturkos mocka, detaljer i gulmetall. Märkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche" samt numrerad. L 74,5-84.

Jil Sander: Bruksslitage.

YSL: Slitage.

Utropspris
60 EUR