KLÄNNINGAR, 3 st, Maud Fredin Fredholm, 1900-talets andra hälft.

Två med märkta med etikett; "original designed-printed-woven, Maud Fredin Fredholm, boutique SWEDEN", strl 40 enl etikett.
En med etikett "oringinal Maud international, Maud Fredin Fredholm", strl enl XL etikett.

Bruksslitage, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK