Konst Grafik
329
Reinhold Ljunggren
(1920-2006)
Ljunggren, reinhold färglitografi samt akvarell av okänd konstnär.

LJUNGGREN, REINHOLD färglitografi samt akvarell av okänd konstnär.

Man vid operan i Stockholm, sign. o numr. 111/310. Bildstrl. 37x33, samt badande barn om sommaren, bildstrl. 26x36

Objekt med spräckt glas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK