BÄLTEN, 3 st, Yves Saint Laurent, Fendi samt Karl Lagerfeld.

YSL: Svart läder, spänne i gulmetall. Märkt "YVES SAINT LAURENT PARIS", "MADE IN FRANCE" samt numrerad. L 72-84, h 2,5.
Fendi: Mörkblått läder, detaljer i metall. Märkt "FF jeans", "GENUINE LEATHER MADE IN ITALY". L 66-81, h 3.
Lagerfeld: Svart läder, spänne i gulmetall. Märkt "Karl Lagerfeld PARIS MADE IN FRANCE", "VEAU VERITABLE CALF LEATHER" samt numrerad. L 65-77,5, h 2,5.

YSL: Bruksslitage.
Fendi: Ett egenhändigt gjort hål.
Lagerfeld: Slitage.

Utropspris
100 EUR