Georg S. & Johann G Facius

(Storbritannien, 1750-1805)
Georg S. & Johann G Facius
(Storbritannien, 1750-1805)

GEORG S. & JOHANN G FACIUS, gravyr, 1779.

"Mr West and Family". Utgiven av Boydell. 56 x 65.

Slitage. Skador. Fuktfläckar. Ej examinerad ur ram. Bristfällig montering.

Utropspris
2 000 SEK