SVERIGES REGENTLÄNGD , 14 st, litografiska tryck, omkring 1900.

Erik XIV, Johan III, Sigismund, Karl IV, Gustav II Adolf, Drottning Kristina, Karl X Gustav, Karl XI, Karl XII, Ulrika-Eleonora, Fredrik I, Adolf-Fredrik, Gustav IV Adolf, Carl XIV Johan. Bladstorlk ca 15,5x21.

Slitage. Gulnad. Fläckar. Fuktfläckar. Riva. En ram med plast. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK