VÄSKA, handväska / crossbody, Moschino.

Vit canvas, med detaljer, handtag, samt avtagbar rem i vitt läder, fodrad med svart monogramcanvas.
Märkt "MOSCHINO by redwall" samt "redwall" på detaljerna i gulmetall, "MOSCHINO BAGS MADE IN ITALY BY REDWALL" på plakett i gulmetall, med "M O S C H I N O"-bokstäver på remmen, numrerad samt märkt "redwall made in italy" på dragtappen.
L 27,5, h 20,5, d 11,5.

Smuts samt bruksslitage.

Utropspris
300 EUR