PARTI VÄSKOR, 6 st, enligt uppgift 1930/40-tal.

Aftonväskor i tyg samt pärlor med guldfärgade metall beslag. 5 styken etikettmärkt "made in France" en märkt "handmade in Belgium". 16 x 14 x 4.

Obetydligt slitage. En med trasig länk.

Utropspris
1 500 SEK