HANDVÄSKA, "Mercer", Tod's, 2000-tal.

Bronsfärgat metallicläder, tyg i brunt, detaljer och dragkedjor i gulmetall, märkta Tod's, dragkedja, tre fack utvändigt med dragkedja, invändigt fack med dragkejda, märkt Tods Made in Italy. Modellnr 212877400. Mått ca l 26-33 b 16 h 35 (inkl remfästen). Dust bag medföljer.

Obetydligt slitage.

Utropspris
4 000 SEK