PARTI SILVER, 6 delar, tot vikt 354 g.

Cigarettetuier, 3 st. Tv bär svenska importstämplar, en stämplad för Johannes Siggaard, Danmark. L 8-11.
Dosa, Sverige, 1841, l 3.
Ströare, endast stämplad med svensk kontrollstämpel, l 21.
Bägare, Tyskland, h 6.

Bruksslitage, gravyrer, smuts.

Utropspris
1 500 SEK