Diverse Nysilver
33737

BRICKA SAMT BRÖDSKÅL, pläter, bl a Ryssland sekelskiftet 1900.

Bricka samt brödskål, pläter, bl a ryssland sekelskiftet 1900.

Rokokostil. L 21-45.

Slitage och repor.

Utropspris
700 SEK