SCARVES, 12 st, siden, b.la Lanvin, Dior, Jaeger, 1900-tal.

Lanvin, 30 x 136. Renard, 85 x 89. Jaeger, 25 x 127. Christian Dior, 78 x 75. Max Rudy, 85 x 88. Jaeger, 89 x 86. Jaeger, 78 x 79. Christian Dior, 76 x 80. Michel, 75 x 77. Jaeger, 68 x 66. Guillemin, 78 x 77. Jaeger, 87 x 87.

Bruksslitage, fläckar, tråddragningar, små hål.

Utropspris
1 500 SEK