PARTI PLÄTER, 3 delar, trol England, 1800/1900-tal.

Vas med hänklar. L 28, B 14, H 20, monogram AM. Skrin med lock med graverad dekor föreställande delfin, L 14, B 16, H 7. Brödask med lock, krönande knopp, L 29, B 19, H 20.

Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK