CÉLINE, handväska

CÉLINE, handväska

Vinrött läder med spänne och beslag i guldfärgad metall. Spänne med häst och vagn, stämplad "CÉLINE". Justerbar axelrem. Fodrad med vinrött skinn, tre större fack invändig, varav ett med dragkedja och ett med två mindre fack. Stämpelmärkt "CÉLINE PARIS MADE IN FRANCE". 24 x 17,5 x 6,5.

Smärre slitage. Repor.

Dustbag medföljer.

Utropspris
2 000 SEK