VÄSKA samt SMINKVÄSKA, Mulberry, England, 1900-talets slut.

Grönt präglat skinn med bruna skinndetaljer. Väska med ett litet innerfack med dragkedja. Läderetikett märkt "Mulberry Company MADE IN ENGLAND" samt mässingsbricka märk med logotype samt nr 203518. Invändigt fodrad med rutigt tyg. L 30, b 18, h 42. Dustbag medföljer.
Sminkväska med läderetikett märkt "Mulberry Company MADE IN ENGLAND". L 17, h 11.

Ställvis hårt bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK