VÄSKOR, 2 st, Mulberry, 1980-tal.

Brunt krokodilpräglat läder. Väska med fack invändigt samt rutigt foder, märkt "Mullbery Company MADE IN ENGLAND", plakett nr 644351. Justerbar axelrem. L ca 25, H ca 25, exklusive axelrem. Svart krokodilpräglat läder med rutigt foder och invändigt fack, märkt "Mullbery Company MADE IN ENGLAND", plakett nr 128960. L ca 16, H 19. Dustbags medföljer.

Slitage. Den svarta väskan, med omknuten plakett.

Utropspris
1 500 SEK