VÄSKOR, 3 st. Louis Vuitton.

VÄSKOR, 3 st. Louis Vuitton.

Monogram canvas med skinndetaljer.
Axelremsväska "Petit Chantilly", h ca 20 med reglerbar axelrem.
Axelremsväska, l ca 32, h ca 20 med reglerbar axelrem.
Väska, l 44, h ca 31.

Bruksslitage, ställvis hårt. Skinn med fläckar, sprickor samt skador. Invändigt med fläckar samt skador.

Utropspris
3 000 SEK