Monogram canvas med skinndetaljer.
Axelremsväska "Petit Chantilly", h ca 20 med reglerbar axelrem.
Axelremsväska, l ca 32, h ca 20 med reglerbar axelrem.
Väska, l 44, h ca 31.
Bruksslitage, ställvis hårt. Skinn med fläckar, sprickor samt skador. Invändigt med fläckar samt skador.