PARTI TENN, 13 delar. Bl.a. Ystad Tenn, 1900-talts mitt.

Bricka, Ystad Tenn, 1938. Diam 35.
Ljusstakar, ett par, Firma Svenskt Tenn, 1944. H 5,5.
cocktail shaker, Ystad Tenn, 1938. h 21.
Liten bägare, Ystad Tenn, 1942. H 8.
Koppar 5 st, Ystad Tenn. H 5.
Klotformad kanna, Ystad Tenn, 1930. H 15.
Ljusstakar, ett par, "JUST", Danmark. H 16.

Slitage. Märken och repor. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK