PARTI DIVERSE, 4 delar, bl a Alf Wallander, 1900-tal.

Ytterfoder, flintgods, Alf Wallander. H ca 15, B ca18.
Skål, stengods, "Grazia", Stig Lindberg. H ca 4, B ca 11.5.
Vas, stengods. H ca 32, B ca 17.
Askkopp, blå glasskål insatt i ställning av gulmetall. H ca 12, B ca 12.

Slitage, repor, sprickor.

Utropspris
2 500 SEK