Konst Grafik
36549
PARTI LITOGRAFIER SAMT TRYCK, 9 delar, bla Astri Bergman Taube. Sign, numr o dat -75.
Parti litografier samt tryck, 9 delar, bla astri bergman taube. sign, numr o dat  75

6 st litografier med Stockholmsmotiv av Astri Bergman Taube. Tre mappar med tryckta reporoduktioner av Isaac Grünewald, Nils Dardel, Helmer Osslund.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK