PARTI LITOGRAFIER SAMT TRYCK, 9 delar, bla Astri Bergman Taube. Sign, numr o dat -75.

6 st litografier med Stockholmsmotiv av Astri Bergman Taube. Tre mappar med tryckta reporoduktioner av Isaac Grünewald, Nils Dardel, Helmer Osslund.

Smärre slitage.

Utropspris
1 000 SEK