36621
PARTI PORSLIN, 3 delar, Kina.
Parti porslin, 3 delar, kina
Parti porslin, 3 delar, kina

Passformat fat på högfotring med dekor av fåglar och blommor i famille rosefärger. Skålfat med dekor av akleja. Fat med dekor av blomsterkorg, festoner och fåglar i blåvitt. L 14-23.

Slitage. Nagg. Sprickor. Fatet med akleja lagat.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 SEK