BESTICKUPPSÄTTNING, 98 osaa "Eckhoff", Tias Eckhoff, DKF, Lundtofte, Danmark, 1960-tal.

Pärlemor imiterande plastskaft, blad i rostfritt stål.
12 Förrättsgafflar
12 Förrättsknivar
12 Matgafflar
12 Matknivar
12 Matskedar
12 Efterrättsskedar
12 Kaffeskedar
6 Smörknivar
4 Serveringsgafflar
Såsslev
Kakkniv
Salladsbestick
Längd 11,5 - 27 cm.
Originalförpackningar.

Bruksslitage.

Utropspris
800 EUR