Louis-Léopold Boilly

(Frankrike, 1761-1845)
Louis-Léopold Boilly
(Frankrike, 1761-1845)

LOUIS-LÉOPOLD BOILLY, kolorerade litografier, 3 st.

"La Sortie D'Une Maison De Jeu", "Les Grimaces 1" samt "Les Grimaces 5". Bladstorlek 38 x 27,5 cm. Oramade.

Missfärgade, skador, revor, veck och fläckar. Rester av tejp.

Utropspris
2 500 SEK