Konst Grafik
374540

Barbro Bäckström

(Sverige, 1939-1990)

BARBRO BÄCKSTRÖM, litografi, signerad, daterad 1981 och numrerad 7/110.

Komposition. Bladstorlek 63x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK
Rekommendationer