John Harris

(Storbritannien, 1791-1873)
John Harris
(Storbritannien, 1791-1873)

FÄRGETSNING, graverad av John Harris, daterad 1859.

''Fores's hunting sketches - The Right and Wrong Sort - Or a good and Bad Style of going across Country''. Efter H. Alken. Plåtstorlek 36 x 45,5.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Utropspris
1 500 SEK