VÄSKA, Kenzo.

VÄSKA, Kenzo.

Svart skinn med detaljer i svart plast. Utvändigt fyra fickor. Sidor med tofsar. Invändigt fodrad i blommigt och randigt tyg, två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "KENZO". Botten med tellikor dekor. Diam ca 31, höjd 25 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Proveniens

Inköpt på NK Studio 2010.

Dustbag medföljer.

Utropspris
3 000 SEK