37533
SNUSDOSOR, 2 st, silver, Carl Magnus Ryberg, Stockholm, verksam 1805-1833 resp Enköping 1812.
Snusdosor, 2 st, silver, carl magnus ryberg, stockholm, verksam 1805 1833 resp enköping 1812

Ovala med graverad dekor av bla stiliserad blomsterbård. L 7,5-8,5.

Slitage och smärre bucklor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
900 SEK