CHRISTO AND JEANNE-CLAUDE, affisch, signerad.

"The Point Neuf Wrapped, Paris 1975-85". Foto Jeanne-Claude. Bladstorlek 61,5x93 cm.

Nedre vänstra hörnet har ett smärre kantnagg. Oinramad.

Utropspris
400 EUR