Alois Carigiet

(Schweiz, 1902-1985)
Alois Carigiet
(Schweiz, 1902-1985)

ALOIS CARIGIET, färglitografi, signerad och numrerad 39/150.

Komposition. 55x65 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnad.

Utropspris
2 500 SEK