FISKERULLAR, 6 st, bl a Ambassadeur, mestadels Sverige, 1900-tal.

"Ambassadeur No 5000", AB Urfabriken, Svängsta, i etui. "Record 1900", AB Urfabriken, Svängsta. "Pebeco 444", Sverige. "Record No 1600", AB Urfabriken, Svängsta. "Garcia Mitchell 300", Frankrike. "Shakespeare Criterion, 1960", USA.

Slitage, anlupna, ej funktionstestade eller genomgångna.

Utropspris
1 500 SEK