BESTICKUPPSÄTTNING, 91 delar, nysilver. Modell "Rådhus", troligen Mena AB, 1900-talets andra hälft.

Bordsgaffel 12,
Bordsknivar 12,
Bordssked 18,
Matgaffel 12,
Matgafflar 12,
Matskedar 12,
Smörknivar 3,
Sillgafflar 6,
Fruktkniv 2,
Ostkniv 1,
Såssked 1.

Bruksslitage. Senare schatull.

Utropspris
1 500 SEK