Pietro Testa

(Italien, 1611-1650)
Pietro Testa
(Italien, 1611-1650)

PIETRO TESTA, 2 etsningar, 1600-talets mitt.

Allegoriska motiv, 39x52 cm, samt 49x70 cm.

Omfattande skador, revor samt veck. Gulnade blad, oramade.

Utropspris
2 000 SEK