SERVISDELAR, stål, "Thebe", Folke Arström, Gense, 1900-talets andra hälft.

Ovalt uppläggningsfat längd 37 cm
Osthyvel
2 olika tänger
2 soppslevar
2 såsskedar
2 olika spadar
2 serveringsskedar
serveringssked
ett par grillbestick längd ca 27-28 cm
3 karotter med lock i olika storlek
bricka diameter 47 cm
shaker
salt och peppar-samt en större ströare
ask med lock
2 olika såsbåtar
en oval bricka längd 22 cm

Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK