PARTI DIVERSE FÖREMÅL, 6 delar, bla en uppsättning spelpjäser av ben, 1800-1900-tal.

Ett par fotoramar av björk, h 14,5, glasbehållare med silverbeslag stämplade Birmingham samt CG. Hallberg, l 13, miniatyrporträtt föreställande Kejsarinnan Josephine av Frankrike, bildstorl 8 x 6, textilkläde med pärlbroderi till väggkonsolhylla, l 37.

Slitage, miniatyrporträttet med smärre lagning och bortfallen benbit, glasbehållaren med ett silverbeslag limmat, textilklädet med enstaka fläck och smärre hål samt bortfall av pärlor. Spelpjäserna ej räknade eller genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK