BESTICKUPPSÄTTNING, nysilver, 78 delar, "Ingrid", GAB, 1900-tal.

10 bordsgafflar, 8 bordsskedar, 8 bordsknivar, 8 fiskknivar, 6 fiskgaffla, 11 smörknivar, 6 tårtgafflar, 9 kaffeskedar, 2 pasatejknivar, sardingaffel, 6 fruktknivar samt serveringsspade och 2 gafflar.

Bruksslitage. Bär monogram.

Utropspris
1 500 SEK