Madeleine Pyk – en samling F769

DERRIERE LE MIROIR, nummer 87-89 och 151-152 och 203, Maeght éditeur, 1956, 1965 och 1973.

Nr 87-89 4 färglitografier, 3 st à 39x28 cm, en 38x55,5 cm.
Nr 203 2 färglitografier à 38x55,5 cm.
Nr 151-152 8 färglitografier à 38x28, 3 à 38x55,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
250 EUR